niedziela, 8 stycznia 2017

Zapiski babci / Zapiski dziadka (wyd. Zakamarki)

Macie już prezent dla babci i dziadka? Ich dzień jest tuż tuż!! Jak nie macie, to polecam szybko nabyć świetne książeczki - pamiętniki, poświęcone własnie im! Dla każdego po jednym 😁👵👴
My "Zapiski..." kupiliśmy dwa lata temu i elegancko wręczyliśmy moim rodzicom w imieniu naszych dzieci. Z tą myślą, że kiedyś te książeczki dostaniemy z powrotem - już wypełnione!! (swoją drogą, bardzo ciekawe, jak im idzie??)

A jest w nich co wypełniać! Obie książki dzielą się na rozdziały tematyczne - o dorastaniu, o szkole, o pracy, o miłości, o dzieciach, o wnukach, o zainteresowaniach. I wiele, wiele innych! A po między słowami (i lukami do wypełnienia) są specjalne miejsca na wklejenie zdjęć - nawet do uzupełnienia najbliższego drzewa genealogicznego. Wszystko to w bardzo miłej dla oka szacie graficznej. No naprawdę bardzo ładne wykonanie.

Ja wiem, że nie każda babcia lubi się zwierzać, ani nie każdy dziadek lubi pisać - prezent bardzo dobry ale dla ... odpowiednich dziadków 😉 I, warto wspomnieć, adresowany od jednego wnuka do jednego dziadka! Więc jeśli ktoś ma tych dzieci swoich z pięć, przykładowo, to... no może komplikować sprawę.

My mamy dwójkę - mam nadzieję, że jakoś dojdą do porozumienia 😉

Tak czy owak - bardzo polecam!!

I tu, bardzo proszę, linki bezpośrednio do wydawnictwa, żeby móc "Zapiski..." podejrzeć w środku:

5 komentarzy:

 1. ciekawe prezenty. U nas w tym roku odbędzie się wręczenie dyplomów:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe, ale tak jak piszesz. Muszą to być dziadkowie, którzy lubią się bawić w takie pisanie, wklejanie itp. Ja po inspiracje pójdę do empiku. W zeszłym roku babcia dostała kubek z napisem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Dokładnie. Jakoś nie wyobrażam sobie mojego teścia, jak pisze pamiętniczek ;) ;)

   Usuń
 3. Fajne, rok temu były mocno popularne :) Niestety w przypadku dziadków mojej córki taki prezent to by była chyba kara dla nich :(

  OdpowiedzUsuń